Привітання з 1 вересня!

1 вер. 2022
Адміністрація школи щиро вітає вчителів, учнів, батьків з Днем знань!

Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для наших учнів,  хто вперше переступив шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя. Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя. Бажаємо, щоб знання і мудрість завжди посідали чільне місце у вашому житті, щоб все, чого вчить нас школа і життя, приносило рясні врожаї і все добре, мудре, вічне розросталося в світі, завдяки вашим зусиллям та праці! Будьте невтомні в навчанні і життя стане кращим! Всім відмінного настрою і радості! Успіхів у новому навчальному році!  Вчиться, дійте, мрійте, працюйте,  старайтеся, вірте та перемагайте!