Збірник реалізованих проектів

Випадкових перемог не буває,

успіх приходить до тих, хто рухається вперед!» -

девіз збірника проектів, які реалізовані

в ЗОШ № 3 м.Краматорська з 2004 року

за ініціативою директора школи.

Проекти спрямовані на підвищення якості освіти, удосконалення культурно – пізнавальних аспектів шкільного життя. Для наших педагогів – це широкий простір діяльності, який розцвітає яскравими особистостями, пам’ятними дійствами та незабутніми враженнями.

Втілення цих проектів у життя сприяє позитивному іміджу школи, спонукає творчо підходити до формування прогресивного стилю управління.

Завдяки цьому навчальний процес постійно модернізується, чітко орієнтуючись на світові стандарти, визначаючи перспективи розвитку та удосконалення. Це тільки початок, бо удосконаленню немає меж.

Ми не намагаємося бути кращими за інших. Ми намагаємося завтра бути кращими за нас сьогоднішніх.

Директор Краматорської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3  Жанна Володимирівна Сєрікова

«Вчитися ніколи не пізно»

Мета і основні завдання:
створення умов для постійного підвищення професіоналізму педагогів школи, підтримки їхньої творчої наснаги, бажання плідно працювати; виховувати індивідуальний стиль педагогічної діяльності.

Зміст проекту:
визначення змісту та планування методичної роботи з педагогами школи на діагностично-аналітичній основі з метою участі в науково-практичних конференціях, науково-теоретичних семінарах, фестивалях, форумах. Випуск інформаційних фотобуклетів допоможе педагогам школи ближче ознайомитись зі змістом інноваційних напрямків освіти.

Прикінцеві положення:
участь у таких заходах дає керівництву школи можливість сприяти зростанню майстерності вчителів, виявляти талановитих, творчих педагогів, а вчителям – займатися дослідженням цікавої науково-методичної проблеми, поділитися досвідом з іншими, йти шляхом удосконалення й росту.

Термін - 2004-2011 р.
Керівник проекту - директор ЗОШ №3 Ж.В. Сєрікова

Реалізовані етапи:

Тренінги з інтерактивних методів роботи

«Майстер-класи відомих педагогів»

Мета та основні завдання:

- впровадження в шкільну практику досягнень педагогічної науки;

- удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів;

- надання допомоги вчителям в удосконаленні принципів і методичних прийомів навчання, виховання й розвитку учнів;

- включення вчителів у творчий педагогічний пошук.

Зміст проекту:

майстер класи ведуть відомі педагоги з високою творчою активністю, із власним баченням проблем навчально-виховного процесу та високими результатами своєї практичної діяльності, котрих запрошуємо з різних міст України, з Інституту педагогіки АПН України.

Термін - 2006-2011 р.

Керівник проекту - директор ЗОШ №3 Ж.В.Сєрікова

Зустріч вчителів ЗОШ №3
з педагогом-новатором, заслуженим учителем України,
професором Віктором Федоровичем Шаталовим
листопад 2006

Майстер-клас педагогів м.Харкова
«Ноосферна освіта. Біоадекватнаметодика викладання» (2006 р.)

Майстер-клас

«Урок в системі особистісно-орієнтованого навчання»

Науковий співробітник

Інституту   педагогіки АПН України