Розквітає світ вишиваним цвітом

22 трав. 2022
Участь ЗОШ№3 у Міжнародному проєкті "Розквітає світ вишиваним цвітом"

Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.

Краматорська загальноосвітня школа №3 долучилась до Міжнародного проєкту "Розквітає світ вишиваним цвітом", присвяченого Дню української вишиванки.

Долучились до заходу 63 представники шкільної громади.

Учні та вчителі нашої школи замайоріли різнобарвними візерунками української вишивки не тільки в рідній країні - Україні а й в інших країнах Європи.

День вишиванки зараз є символом підтримки, віри і любові до рідного краю. Бо код нашої нації, вшитий у серця наших людей, наче той захисний оберіг, він обіймає наші душі і попри всі незгоди він нагадує нам, хто ми є. А ми з вами є Українці, і де б ми не були, в яких частинах світу б не знаходилися, наш код вишитий на серці словом Батьківщина. Рідна, кохана, незламна, єдина, прекрасна.