Зі святом Останнього дзвоника!

27 трав. 2022
Зі святом Останнього дзвоника від педагогічного колективу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Любі учні! Прийміть щирі вітання зі святом Останнього дзвоника від педагогічного колективу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, яке знаменує завершення навчального року!
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.
Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя.
Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!
Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!
Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави
А тепер, пропонуємо переглянути невеличкий відеоматеріал всіх наших успіхів під час 2021-2022 начального року