ДПА

Державна підсумкова атестація

2020-2021 навчальний рік

МОН звільнило від проходження державної підсумкової атестації

здобувачів закладів загальної середньої освіти 4-х і 9-х класів у 2020/2021 навчальному році

2019-2020 навчальний рік

Наказ МОН "Про звільнення від проходження ДПА в 2019-2020 н. р."

Щодо підготовки до ДПА

Обов'язкові предмети:

1.Українська мова (диктант)

2.Математика (письмово)

Предмети за вибором:

3.Історія Укаїни (письмово)

4.Англійська мова (письмово)

5.Географія (письмово)

6.Біологія (письмово)

7.Зарубіжна література (письмово)

8.Хімія (письмово)

Порядок проведення

ДПА 2017 не зміниться

Наказ МОН № 940 від 16.09.15 року “Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році”

Міністерством освіти і науки внесені зміни до форми проведення державної підсумкової атестації (ДПА) 2016 року.

Просимо звернути увагу!
У формі ЗНО буде проходити ДПА з предметів:
українська мова обов’язково для всіх випускників та математика або історія України на вибір випускника незалежно від профілю навчання.

ДПА з іноземної мови у 2016 році є обов’язковою, але буде проводитися навчальними закладами самостійно.
Державна підсумкова атестація проводитиметься лише для випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня з 5 по 30 травня.

Особливу увагу звертаємо на зміни, що відбулися порівняно з минулим роком, у характеристиках предметів, з яких буде проводитися державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Українська мова і література

На виконання роботи відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань з української мови та завдання з розгорнутою відповіддю буде зараховуватися як державна підсумкова атестація. Результат виконання всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Загальна кількість завдань – 60.

На виконання роботи відведено 150 хвилин.

Робота складається з двох частин:

• частина 1 «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» містить 30 завдань різних форм;
  • частина 2 «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» містить 30 завдань різних форм.

Результат виконання завдань частини 1 «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація. Результат виконання всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Загальна кількість завдань – 33.

На виконання роботи відведено 180 хвилин.

Сертифікаційна робота з математики складається із завдань чотирьох форм:

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (1-20).
  2. Завдання на встановлення відповідності (21-24).
  3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (25-30).
  4. Завдання з розгорнутою відповіддю (31-33).

Завдання з розгорнутою відповіддю виконуються на бланку Б.

Результат виконання завдань 1-28, 31, 32 буде зараховуватися як державна підсумкова атестація. Результат виконання всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.