Рекомендаційні замітки для батьків учнів 1 – 4х класів «Де шукати взаєморозуміння з дитиною?»

Рекомендаційні замітки для батьків учнів 1 – 4х класів

«Де шукати взаєморозуміння з дитиною?»

1. Спостерігайте, у що дитина грає, що малює або ліпить. У грі діти висловлюють те, що вони самі не усвідомлюють. Зображують хвилюючі моменти, іноді навіть вголос промовляють.
  2. Поважайте почуття дитини. Коли діти говорять про переживання, не висміюйте їх. Для дітей немає «дурниць». Все, що з ними трапляється – важливе.
  3. Більше уваги та турботи. Якщо розмовляєте або займаєтесь з дитиною, не відволікайтеся. Будьте з дитиною на 100%, хоч 15-20 хвилин.
  4. Дозволяйте дитині висловлювати свої емоції. Навчайте дитину проживати та приймати емоції. Назвивайте вголос, що дитина відчуває: злість, радість або засмучення.
  5. Приймайте. Хочеться, щоб дитина краще читала, красивіше малювала, швидше одягалася? Дитина зчитує розчарування навіть по жестам.  Дайте дитині час, підтримайте її.
  6. Слухайте, що дитина говорить. Дитина зрозуміє, що важлива для Вас. Ви - почуєте серед дитячої розмови щось дійсно важливе.

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!