Як зберегти здоров'я у період карантину?

1. Не забувайте протягом дня пити достатню кількість води.

2. Провітрюйте кімнату, як можна частіше! Енергія повинна вільно проходити. У кімнаті не повинно бути душно і спекотно. 18-20 градусів - норма!

3. Намагайтеся харчуватися правильно - вранці склянка теплої води з лимоном, потім сніданок через 15-20 хвилин. Овочі, фрукти. Головне - ретельно пережовувати і не переїдати!

4. Позитивне мислення і афірмації - такі фрази, як "я здоровий, моє здоров'я поліпшується з кожною хвилиною" , "я в безпеці" (можете собі вибрати і інші) допомагають долати негативні або хворобливі стани.

5. Музика для медитації або зцілення. Головне вміти протягом дня розслабити тіло.

6. Знаходьте час протягом дня для невеличких занять улюбленою справою.

7. Відчувайте своє тіло, воно багато що може вам розповісти! Тому займайтеся спортом, йогою. Не лежіть на дивані. Ходіть, робіть зарядку, займайтеся фізкультурою, навіть онлайн.

8. Інформаційна гігієна - новини, телефонні ігри, розмови тягнуть вашу енергію, краще, послухайте улюблену музику або подивіться приємний фільм/почитайте щось цікаве.

9. Спокійно все сприймайте, щоб не сталося. Адже кожна подія для чогось прийшла в наше життя. Подумайте про це.

Будьте здорові!